top of page

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

12 грудня 2018 року було проведено засідання  МО вчителів початкових класів на тему: «Шляхи, форми і методи удосконалення навчально-виховного процесу. Використання інноваційних технологій на уроках у початковій школі. Використання технології «Лепбук». Адаптація першокласників до шкільного колективу». Останнім часом серед форм освітньої діяльності користується попитом технологія створення лепбуків. Робота над лепбуками допомагає отримати не лише естетичне задоволення від креативної діяльності, а й розвинути навички критичного мислення. Члени МО створювали лепбук на тему «Зима». Соціальний педагог та класовод першого класу поділилися своїми підсумками аналізу роботи щодо адаптації першокласників.

24 лютого 2020 року вчителі початкових класів провели шкільне методичне об’єднання на тему: «Педагогіка партнерства як ключовий компонент Нової української школи. Математична компетентність молодшого школяра як запорука успішного навчання». Мета якого  розширити знання педагогів  про роботу Нової української школи, яка працює на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Нагадати, що кожна дитина неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями. А місія школи  загалом й учителя зокрема – допомогти розкрити та розвинути ці здібності, таланти і можливості на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. На засіданні педагоги використовували сучасні методи та прийоми роботи.

IMG_20200930_114947.jpg

10 вересня 2020 року у закладі освіти було проведенно засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів на тему «Модернізація початкової освіти – актуальна вимога сьогодення».

        Глушко Я. Я., голова методичного об'єднання підвела підсумки роботи вчителів початкових класів за 2019 – 2020 н. р. та оголосила завдання, над якими працюватиме методичне об'єднання у 2020 – 2021 н. р. На засіданні педагоги ділилися досвідом роботи в умовах НУШ, а також обговорювали питання, які виникають в процесі освітньої діяльності.

IMG_20210317_112325.jpg

       17 березня в закладі освіти було проведено засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів на тему «Системно – діяльнісний підхід, як філософія освіти початкової школи. Мовно – літературна освітня галузь».

        Глушко Я. Я., керівник МО, провела майстер – клас «Я це роблю так. Щоденні 5». Вона зазначила, що методична система  «Щоденні 5» –складається з п’яти діяльностей – «Письма для себе», «Читання для себе», «Читання для когось», «Роботи зі словами» і «Слухання», які діти виконують щодня під час уроків.

        Чесак С. І поділилась досвідом, як проводити інтегровані навчальні дні з використанням інноваційних методів та прийомів роботи, щоб зацікавити дітей та створити гарний позитивний настрій, атмосферу довіри.

        Під час засідання всі члени МО брали активну участь, жваво обговорювали інформацію, ділилися досвідом, напрацюваннями, думками.

IMG_20211116_113212.jpg

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ 

16 листопада в закладі освіти було проведено засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів на тему «Дистанційне навчання у початковій школі».

   На засіданні було обговорено платформи для організації дистанційного навчання. Члени методичного об’єднання детально ознайомилися з різними платформами та зробили висновок, що навчання може відбуватися синхронно та асинхронно. Знаючи різницю між синхронним та асинхронним режимом дистанційного навчання, вчитель може обрати формат, з яким досягне найкращих результатів.

  Під час засідання всі члени методичного об'єднання брали активну участь, жваво обговорювали інформацію, ділилися досвідом, напрацюваннями та думками.

изображение_viber_2022-01-19_10-15-06-180.jpg

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ОСВІТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

   19 січня 2022 року  в закладі освіти було проведено засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів на тему «Інноваційні технології у освітній діяльності».

  На засіданні було обговорено багато інноваційних технологій, які вчителі використовують на уроках. Більш детально було обговорено метод Кейс технології, який дає змогу наблизити процес навчання до реальної практичної діяльності спеціалістів. Класовод 1 класу Харлампович Л. О. провела майстер-клас з використанням LEGO-TANGRAM.

   Під час засідання всі члени методичного об'єднання брали активну участь, жваво обговорювали інформацію, ділилися досвідом, напрацюваннями та думками.

Друзі сайту
Меню сайту
Конищенська гімназія - філія Опорного закладу освіти "Ратнівський ліцей № 1 імені Героя України Едуарда Камардіна Ратнівської селищної ради" радо вітає Вас на своєму сайті
bottom of page